NATURALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE RZESZÓW

Zapraszamy do zapoznania się z moim portfolio fotografa ślubnego, to moje ulubione momenty, pojedyncze klatki uchwycone podczas reportażu ślubnego, sesji slubnej plenerowej. Pokazują Wasze emocje, reakcje Waszych bliskich ale również detale i dekoracje.
Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą, chcecie się czegoś więcej dowiedzieć zapraszamy do bezpośredniego kontaktu foto@lukaszpikor.com tel. 514-311-656

M

Reportaz

PROFESJONALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE RZESZÓW

Reportaż ślubny to pamiątka z dnia ślubu. W takim reportażu nie może zabraknąć uwiecznienia najważniejszych momentów takich jak przysięga czy zakładanie obrączek. W trakcie mszy również wykonuję zdjęcia przybyłym gościom weselnym i Wam z różnych perspektyw. Zdjęcia ślubne które Wam oddaje tworzą historię Waszego dnia pełną emocji i wzruszeń, radości i szaleństwa na parkiecie.

M

Kosciol

ZDJECIA ŚLUBNE Z KOŚCIOŁA

Jako profesjonalny fotograf zawsze jestem przygotowany na moment zaślubin w kościele lub USC. Ceremonia przysięgi jest najważniejszym dla Was punktem reportaży ślubnego ale nie jedynym :). Zawsze staram się uchwycić Wasze emocje, zaproszonych gości poszukuję tych dynamicznych mometów aby oddać ten cały czas w najpiękniejszych kadrach.

M

Hej wesele

ZDJECIA ŚLUBNE Z WESELA

Jak to bywa na weselach dla większości par to impreza życia, jedne planowane z najdrobniejszymi szczegółami inne na spontana a jeszcze inne powierzone firmom które organizują wszystko. Zdjęcia ślubne z wesela do czas aby uwiecznić Was oraz zgromadzonych gości w różnych sytuacjach czy to na parkiecie, przy wspólnym biesiadowaniu, podczas zabaw albo wspólnych rozmów. Staram się być zawsze niewidoczny a zarazem blisko aby powstały wyjątkowe zdjęcia ślubne.

M

Wybrane miejsce

ZDJECIA ŚLUBNE W PLENERZE

Smiało mogę powiedzieć ze 99% par ktróre ze mną miały okazje współpracować wybierają sesję plenerową w innym dniu.
Sesja plenerowa umożliwia nam zrealizowania sesji ślubnej w górach, zdjęć w mieście, pleneru w zieleni, lub zdjęć nad morzem możliwości jest sporo to Wy decydujecie gdzie chcielibyście zrealizować swoją sesję plenerową. Sesja poślubna to świetna okazja
na bardziej dynamiczne ujęcia jak również romantyczne. Dobierzemy odpowiedni dzień aby pogoda nam sprzyjała i wyruszymy o wschodzie lub o zachodzie na zdjęcia które potem możecie wywołać jako zdjęcie na płótnie oraz będą kropką nad “i” w pięknym Waszym fotoalbumie ślubnym.