O mnie

Fotografia ślubna Rzeszów – Łukasz Pikor

Rzeszów fotograf ślubny

Fotograf Ślubny Rzeszów, to fraza której szukacie w wyszukiwarce Google najczęściej :). Dlatego otrzymuję sporo telefonów z zapytaniem, czy robię zdjęcia do dokumentów? Zasmucę tych którzy na to liczyli, otóż nie robię zdjęć do dokumentów ale za to robię piękne zdjęcia ślubne które mają nieść radość – takie jest podstawowe założenie mojej pracy żebyście Wy mogli cieszyć się pięknymi wspomnieniami zapisanymi przeze mnie w kadrach.

Moja fotografia ślubna to reportaż, w którym chcę pokazać uczucia, emocje i szczęście jakie towarzyszy tym krótkim chwilom, na pozór niewidoczne, małe gesty, spojrzenia, spontaniczne buziaki, uśmiechy które zakochani wysyłają do siebie zupełnie nieświadomie. Podczas ślubu lubię być niewidoczny i fotografować tak, żeby Wasz dzień pokazać w całkowicie unikatowy sposób. Staram się oddać cały nastrój i klimat tego pięknego dnia przez subtelne zdjęcia i bardzo indywidualne podejście do każdej z par, przede wszystkim pracuję z Wami.

Uwielbiam podróżować, cieszę się kiedy zabieram moje aparaty i wyruszam na kolejne przygody. Rok 2019 był bardzo owocny! Rok 2020 również mam nadzieję będzie pełen podróży i pięknych ślubów. Nie mogę się doczekać!

Chętnie Was poznam i uwiecznię historię tego wyjątkowego dnia. Zadzwońcie do mnie tel 514 311 656 lub po prostu prześlijcie do mnie wiadomość ze wstępnymi informacjami o ślubie.

Do zobaczenia!

Telefon:

+48514311656

Zarezerwuj sesję zdjęciową!